Przygoda z karate – jak zacząć ?

Bardzo często rodzice chcący zapisać swoje pociechy na karate, zastanawiają się od czego zacząć. Pojawia się wtedy wiele pytań i wątpliwości: gdzie przyjść na zajęcia, w co wyposażyć dziecko, czy trzeba kupić kimono, w jakich butach się trenuję, czy obecność rodzica na treningu jest konieczna?

Otóż odpowiedzi są bardzo proste:

  1. Na stronie www.kktplock.pl wybieramy zakładkę „GRAFIK” oraz odnajdujemy miejsce i grupę, która najbardziej nam odpowiada.
  2. Przychodzimy na najbliższy trening (nie odkładając decyzji na następne dni lub tygodnie 🙂 )
  3. Strój: wystarczy strój niekrępujący ruchów, jak na w-f. Trenujemy boso, a klapki lub skarpetki posłużą nam jedynie do przejścia z szatni na salę.
  4. Szkoda czasu na siedzenie w rogu sali i obserwowanie jak ćwiczą inni ! Im szybciej dziecko rozpocznie treningi tym lepiej, tym bardziej że pierwszy trening jest GRATIS !!!
  5. Drodzy rodzice! Warto żebyście byli w pobliżu swoich pociech podczas pierwszych treningów, jest to duże wsparcie. Pamiętajcie jednak, że Wasza obecność rozprasza uwagę i nie pozwala skupić się na wykonywanych zadaniach. Czas treningu dziecka to czas wolny dla Was ! 🙂

One thought on “Przygoda z karate – jak zacząć ?

Comments are closed.