„Kwietniówka” w Dojo Stara Wieś

RODZINNY WYJAZD INTEGRACYJNY DO DOJO – STARA WIEŚ

TERMIN: 24-26.04.2020 r.

MIEJSCE:  Europejskie Centrum Budo-  Dojo – Stara Wieś

Program sportowo-rekreacyjny:

treningi karate, egzaminy na stopnie uczniowskie 9 – 1 kyu, zajęcia rekreacyjne na terenie ośrodka, ognisko z kiełbaskami  (w zależności od uwarunkowań pogodowych) Jacuzzi, sauna (osoby dorosłe)

Program kulturalny:

wycieczka piesza krajoznawcza, warsztaty kultury japońskiej

Informacje o Ośrodku:

Europejskie Centrum Budo-  Dojo – Stara Wieś  to położony w malowniczej scenerii Przedborskiego Parku Krajobrazowego ośrodek zaprojektowany zgodnie z kanonem architektury japońskiej.

Zapraszamy osoby czynnie uprawiające japońskie sztuki walki wraz z całymi rodzinami.

Miło nam będzie powitać wszystkich, którzy zechcą skorzystać z dobrodziejstw otaczającej przyrody oraz komfortowych warunków, jakie oferuje to wyjątkowe miejsce.

Cieszy nas fakt, że z możliwości wszechstronnego treningu i obcowania z duchem, klimatem i filozofią japońskich sztuk walki mogą teraz korzystać wszyscy zainteresowani. 16 domów mieszkalnych, otoczonych ogrodem japońskim, w zaciszu których komfortowo może wypoczywać w każdym 7-8 osób, mając do dyspozycji trzy sypialnie dwuosobowe i jeden pokój jednoosobowy, pokój dzienny z tarasem, aneks kuchenny oraz indywidualne łazienki. Domy standardowo wyposażone są w specjalistyczne futony do spania, łącze internetowe, kominek, lodówkę.

Dojo – budynek treningowy o powierzchni 2000 m2 z trzema salami wyposażonymi w najwyższej jakości specjalistyczną podłogę sportową umożliwiającą trening w komfortowych warunkach. Zaplecze sanitarne z zespołem trzech szatni z natryskami, podgrzewaną podłogą, wentylowanymi szafkami oraz ofuro (jacuzzi) mogącym pomieścić jednorazowo grupę 12 osób.

Warunki uczestnictwa i zgłoszenia:

  1. W wyjeździe mogą uczestniczyć dzieci, młodzież, dorośli, osoby trenujące karate oraz osoby które nie trenują wraz z całymi rodzinami.
  2. Zgłoszenia do 31.03.2020,
  3. Koszt uczestnictwa: 390 zł/dla osób z ważną lic. roczną PZKT.
  4. Koszty obejmują: zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie, udział w zajęciach sportowo-rekreacyjnych, kulturalnych oraz w treningach karate. Transport nie jest wliczony w cenę.
  5. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.
  6. Termin wpłaty jest traktowany jako termin zgłoszenia, decyduje kolejność zgłoszeń – ilość miejsc jest ograniczona
  7. W przypadku rezygnacji wpłata nie podlega zwrotowi. W przypadku wpłaty a braku miejsc – zostaje zwrócona w całości.
  8. Opłatę w wysokości 390 zł/od osoby należy wpłacić na konto klubu:

Klub Karate Tradycyjnego Płock,

NR KONTA: 15 1020 3974 0000 5202 0344 3918

tytuł przelewu:

„Dojo  – Stara Wieś – imię i nazwisko uczestnika”